تماس باما

سفارش تیزر تبلیغاتی ارزان با بهترین کیفیت

انجام تمامی خدمات تصویربرداری هوایی ، تیزر صنعتی ، کروماکی ، تیزر مجری محور ، تیزر رئال و مستند موشن

ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی مطالب و نکات بسیاری دارد به همین منظور پیشنهاد میکنیم حتما مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

تیزر تبلیغاتی سبکی قدیمی در تبلیغات ویدئویی هست که برخلاف مدت زمان زیادی که درحال استفاده است بسیار پربازده و موثر می باشد اگر تصمیم دارید سفارش تیزر تبلیعاتی دهید پیشنهاد می کنم ابتدا با انواع آنها آشنا شوید. تیزرهای تبلیغاتی حس اعتماد را به مخاطبین منتقل می کنند و به صورت عجیبی آنان را وادار به استفاده از خدمات و محصولات شما خواهند کرد. در کل تیزرهای تبلیغاتی را هنگامی استفاده کنید که به دنبال اینجاد حس اعتماد میان شما و مخاطبینتان باشید.

خیلی از افراد درباره تفاوت موشن گرافیک  و تیزرهای تبلیغاتی سوال می کنند که پیشنهاد می کنم حتما یک سری به بلاگ تک تیزر بزنید تا با تفاوت این دو خدمت آشنا شوید.

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که بسته به انتظارات شما ساخته می شودند. درکل اگر بخواهیم تیزرهای تبلیغاتی را دسته بندی کنیم به چند مورد زیر خواهیم رسید که پیشنهاد می کنم قبل از سفارش تیزر تبلیغاتی حتما به خوبی با آنها آشنا شوید.

تیزر تبلیغاتی رئال (بازیگر محور): در این روش فیلمبرداری در استودیو و با به کارگیری بازیگران خانم و اقا اقدام به ساخت تیزر می شود که این روش را بیشتر برای تبلیغات تلویزیونی به کار می گیرند.

تیزر تبلیغاتی کروماکی (پرده سبز): پرده سبز یکی از پراستفاده ترین ابزارها در تبلیغات است. در این نوع تیزر یک نفر به عنوان مجری جلوی دوربین آمده و شروع به معرفی کسب و کار شما می کند. پس زمینه نیز باتوجه به موضوع دلخواه شما تغییر خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی صنعتی: گاهی اوقات شرکت ها ، اداره ها و ارگان ها تصمیم دارند محیط کار خود را به صورت تیزر در بیاورند که این خدمت بسیار به کار آنان خواهد آمد.

نماهنگ و موزیک ویدئو: اگر خواننده هستید و دوست دارید موزیک ویدئویی هیجانی داشته باشید حتما پیشنهاد می کنم از خدمات تک تیزر در بخش نماهنگ و موزیک ویدئو استفاده کنید.

مستند موشن: در این بخش ترکیبی از موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی داریم که عموما به صورت مستند مباحث علمی ، مذهبی و سیاسی مورد بررسی قرار می گیرد.

تصویربرداری هوایی: اگر علاقمند هستید از مجتمع خود به صورت هوایی تصویربرداری شود این خدمت بسیار کارآمد خواهد بود.

کلمات کلیدی: سفارش تیزر تبلیغاتی - تیزر رئال - سفارش تیزر تبلیغاتی تلویزیونی - تیزر مجری محور - تصویربرداری هوایی - فیلمبرداری هوایی - تیزر هوایی - ساخت مستند - نمونه تیزر تبلیغاتی - قیمت تیزر تبلیغاتی - ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام - متن تیزر تبلیغاتی - ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای - تیزر تبلیغاتی خلاقانه - بازیگر تبلیغاتی - ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام - قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی - ساخت ویدئو تبلیغاتی - jdcv jfgdyhjd sthva shoj l,ak jdcv vmhg j; jdcv tv,a juvti rdlj

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی از طریق راه های زیر با ما تماس بگیرید.

تعرفه خدمات تیزرتبلیغاتی تک تیزر

تیزر صنعتی

تدوین حرفه ای


تحویل ۲۱ روزه


خروجی کیفیت عالی


تصویر برداری ندارد

از ثانیه ای ۲۸۰,۰۰۰ تومان

مستند موشن

سناریو رایگان


تحویل ۲۹ روزه


خروجی کیفیت عالی


گویندگی رایگان

از ثانیه ای ۱۷۰,۰۰۰ تومان

تیزر رئال (بازیگر محور)

حداقل سه بازیگر (خانم و آقا)


تحویل ۷۰ روزه


تصویربرداری 4K


اتاق فکر

نیازمند کارشناسی

مجری (پرده سبز)

مجری خانم یا آقا


تحویل ۲۱ روزه


تصویربرداری 4K


سناریو رایگان

ثانیه ای ۲۵۰,۰۰۰ تومان

تصویر برداری هوایی

120 دقیقه پرواز


تدوین رایگان تا سه دقیقه


تصویربرداری 4K


ارائه در تمامی نقاط کشور

نیازمند کارشناسی

نماهنگ و موزیک ویدئو

تدوین حرفه ای


تحویل ۲۱ روزه


سناریو رایگان


جلوه های ویژه

نیازمند کارشناسی

تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران می باشد.

نمونه تیزر تبلیغاتی‌های ساخته شده برای برندهای معتبر

حتما قبل از سفارش تیزر تبلیغاتی از نمونه کارهای تک تیزر دیدن فرمایید.

سوالات متداول

بله ، اگر تیزر تبلیغاتی شما بر اساس اصول روانشناسی و قوانین فروش نوشته شده باشد به آسانی میتواند باعث افزایش فروش شما شود.

تیزر تبلیغاتی سطوح مختلفی دارد که برای آن نمیتوان زمان مشخصی را تایین کرد لذا برای اطلاع از زمان دقیق انجام پروژه مدنظر با پشتیبانان تک تیزر تماس بگیرید.

تمامی سفارشات در تک تیزر به صورت مرحله ای و دقیقا باب میل کارفرما انجام می شود لذا اصلا برای این موضوع جای نگرانی نیست چون فایل نهایی دقیقا مطابق با درخواست شما می باشد.

خیر فایل نهایی بدون واترمارک به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.

برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵