تماس باما

سفارش موشن گرافیک ارزان با بهترین کیفیت

انجام خدمات موشن گرافیک ، لوگوموشن ، انیمیشن سینمایی و...

سفارش موشن گرافیک ارزان کار ساده ای نیست و حتما باید نکات زیر را قبل از ثبت سفارش مطالعه فرمایید.

موشن گرافیک  یا همان گرافیک متحرک یکی از بروزترین و بهترین روش های برای داشتن تبلیغی ویدئویی و جذاب است شما در اصل با سفارش موشن گرافیک میتوانید هر هدفی را به مخاطبین خود منتقل کنید. عموم مردم به اشتباه می گویند موشن گرافی اما در اصل باید موشن گرافیک گفته شود. در موشن گرافیک با استفاده از المان های انیمیشنی و رنگ های شاد تلاش می کنیم تا اهداف تبلیغ کننده را در ذهن مخاطبین منتقل کنیم. موشن گرافیک ساده ترین و البته به صرفه ترین روش تبلیغات ویدئویی است که برای هر کسب و کاری نتیجه بخش خواهد بود. تعرفه موشن گرافیک عموما ثابت نیست و بسته به نیاز مشتری تغییر می کند.

تفاوت موشن گرافیک با تیزر تبلیغاتی در انیمیشنی بودن آنها است. درواقع ما در تیزرهای تبلیغاتی از واقعیت محتوا تولید می کنیم اما در موشن گرافیک همه چیز طراحی شده و انیمیشنی خواهد بود. کاربرد موشن گرافیک بیشتر برای فروش و جذب فوری است برای مثال اگر تصمیم دارید در پیج اینستاگرام بقیه تبلیغ محصولات و خدمات خودتان را انجام دهید پیشنهاد می شود از موشن گرافیک استفاده نمایید.

موشن گرافیک سطوح مختلفی دارد که در زیر به بررسی آنها می پردازیم.

موشن گرافیک المان آماده: در این روش تمامی گرافیک ویدئوی تبلیغاتی با استفاده از پکیج های مشترک و آماده خارجی ساخته می شود که بیشترین کاربرد را در تبلیغات استارت آپ ها دارد.

موشن گرافیک اختصاصی: موشن گرافیک هایی هستند که به صورت اختصاصی و کاملا دستی تمامی موارد داخل ویدئو طراحی شده و کاملا منحصر به فرد می باشد. توجه داشته باشید عموما برای طراحی کاراکترها و بک گراند ها از برنامه ایلاستریتور استفاده می شود. مخاطب این نوع از موشن گرافیک ها عموما کسب و کارهایی هستند که کیفیت ، زیبایی و جذابیت برایشان اهمیت بسیار بالایی دارد و به دنبال بازدهی ویژه ای برای تبلیغات خود هستند.

کلمات کلیدی: سفارش موشن گرافیک - موشن گرافیک - موشن گرافی - موشن - l,ak 'vhtd; - sthva l,ak 'vhtd; - سفارش موشن گرافیک ارزان - سفارش موشن گرافی - تعرفه موشن گرافیک - تعرفه ساخت موشن گرافیک - طراحی موشن - قیمت موشن گرافیک - نمونه موشن گرافیک - نمونه کار موشن گرافیک اختصاصی - سفارش ساخت موشن گرافیک

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش موشن گرافیک از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

هزینه موشن گرافیک

قیمت مناسب در کنار بهترین کیفیت هدیه ای است که می توانیم به شما تقدیم کنیم.

خدمت گویندگی رایگان سناریو اختصاصی تعرفه ثانیه‌ای تعرفه 60 ثانیه
لوگو موشن حرفه ای تا ۳۰ ثانیه
ندارد
دارد
۳۶۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان (۳۰ ثانیه)
فلت موشن یا اینفوموشن
دارد
دارد
۱۶۶,۰۰۰ تومان
۹,۹۶۰,۰۰۰ تومان
موشن گرافیک المان آماده
دارد
دارد
۲۷۰,۰۰۰ تومان
۱۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی شخصیت و کاراکتر اختصاصی
دارد
دارد
-------
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان (بابت هر کاراکتر)
موشن گرافیک اختصاصی فول حرفه ای
دارد
دارد
۵۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
موشن گرافیک اختصاصی (سه بعدی)
دارد
دارد
۸۹۰,۰۰۰ تومان
۵۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران می باشد.

نمونه کارهای موشن گرافیک ساخته شده در تک تیزر

حتما پیش از ثبت سفارش  گوشه کوچکی از نمونه کارهای تک تیزر دیدن فرمایید.

سوالات متداول

خیر ، تنوع گوینده های تک تیزر بسیار بالا است و شما میتوانید نریشن خود را به گوینده های مختلف با صداهای گوناگون بسپارید.

عموما موشن گرافیک المان آماده بین ۵ تا ۱۰ روز کاری و موشن گرافیک اختصاصی بین ۲۱ تا ۴۵ روز کاری زمان نیاز دارد. البته باید به این نکته نیز دقت نمایید که مدت زمان انجام هر پروژه به کارفرما و نیاز وی بستگی دارد.

تمامی سفارشات در تک تیزر به صورت مرحله ای و دقیقا باب میل کارفرما انجام می شود لذا اصلا برای این موضوع جای نگرانی نیست چون فایل نهایی دقیقا مطابق با درخواست شما می باشد.

خیر فایل نهایی بدون واترمارک به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵